top of page

     HAKKIMIZDA
     Atelier Opus Mimarlık  İstanbul’da kurulmuş tasarım ve uygulama projeleri yapan bir mimarlık ofisidir. Geleneksel mimarlık anlayışı ile birlikte sürdürülebilir, yenilikçi, zamanın ihtiyaçlarına akılcı çözümler sunan, çağdaş ve modern bir perspektiften bakmayı ilke edinen, zamanın akışı içerisinde etkisini ve fonksiyonunu kaybetmeyecek projeler sunmak adına 2021 yılında yola çıkmıştır.
     Firmamızın kurucu ortaklarından Ferhat Fazlıoğlu mimarlık ve tasarım alanında 22 yıllık sektör tecrübesi ile Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli ülkelerinde bir çok projenin tasarımına ve uygulama projelerine imza atmıştır. Atelier Opus Mimarlık anahtar teslimi projelere odaklanmış olup, sektör içerisindeki önde gelen partner firmaları ile birlikte kalite ve fonksiyon odaklı otel, restoran, kafe, villa, özel konut ve mağaza gibi projeleri devam ettirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile birlikte; tecrübeli, sektörde uzun yıllar almış aynı zamanda genç ve dinamik mimarları aynı ekip içersinde bulundurmaktadır.
     Projelerimizi bugünün gerekliliklerine göre değil yarının da ihtiyaçlarına uygun şekilde yaşam tarzı, fonksiyon ve estetik kaygıları göz önünde bulundurarak gelecekte de beklentileri karşılayabilecek, sürdürülebilir, yeni teknolojilere adapte olabilecek şekilde hazırlıyoruz.

Cansu Arıkan

PARTNER

ARCHITECT

Ferhat Fazlıoğlu

PARTNER

ARCHITECT

Mert Arıkan

PARTNER

ARCHITECT

bottom of page